Menu:

Čas na kulinářské dovednosti ve Vaší kuchyni

Ráda trávíte čas při chystání nejrůznějších pokrmů v kuchyni? Třebaže se to na první pohled nezdá, i odtud si můžete odnést skvělé zážitky a odměnou Vám přitom bude pochvala Vašich nejbližších.

Kde koupit šťavnaté ovoce i na podzim?

Nadcházející chladné podzimní počasí vybízí spíše k nejrůznějších indoor aktivitám. Konečně se tak dostanou ke slovu záliby, na které jste neměla v létě čas či náladu. Dlouhé procházky, venkovní sportování a podnikání výletů tak na určitou dobu zase vystřídá zušlechťování domácností, zdokonalování se ve vaření apod. Ve chvílích volna tak můžete vyzkoušet další kulinářské umění a připravit plánované návštěvě ovocné koktejly a další delikatesy. Třebaže trhy a nákupní centra již dávno nehýří čerstvými broskvemi a ananasy, o kvalitní potraviny díky společnosti BMC Brno tohoto rázu není nouze. Právě zde totiž za skvělou cenu pořídíte broskvei ananasy v gastro balení.

Co připravit z ananasu?

Chuťově výtečný a současně rychlý koktejl můžete připravit z ananasu. Ananasový koktejl využívá také schopností ananasu, neboť štěpí bílkoviny a tím pomáhá trávení potravy. Na přípravu ananasového koktejlu budete potřebovat pouze ananas a polotučné mléko. Do mixéru nejprve nalijete mléko a asi 2/3 celkového množství jedné konzervy ananasového kompotu. Vše rozmixujete do hladka a nakonec nalijete do skleniček. Koktejl můžete ozdobit zbytkem kostiček ananasu nebo lístky máty či meduňky. Úspěch tímto snadným koktejlem sklidíte také u kamarádek, které myslí na svou linii. Broskve i ananasy se skvěle hodí také pro přípravu nejrůznějších moučníků a dezertů.

01. 10. 2018