Menu:

Česká pevnost Boyard jako dárek k narozeninám

Blíží se narozeniny Vašeho kamaráda a rádi byste mu udělali opravdovou radost, avšak již nějakou dobu si lámete se zbytkem přátel hlavu nad tím, čím byste ho mohli obdarovat? Nechejte se inspirovat narozeninovými dárky od společnosti Firmy na zážitky. Spousta přátel sází při pozvání na narozeninovou oslavu svých přátel velmi často na výběr láhve dobrého alkoholového nápoje.

S Firmou na zážitky můžete být originální a obdarovat Vašeho kamaráda poukazem na českou pevnost Boyard. Tato hra je imitována filmem Pirátů z Karibiku. Během dvou a půl hodiny si bude moci Váš kamarád vyzkoušet jeho odvahu, vytrvalosti i souhru v týmu. Váš kamarád bude mít z tohoto dárku o to větší radost, neboť Českou pevnost Boyard si zahraje nejen on sám, ale také Vy s ním. Poukázka na tuto hru je totiž určena pro čtyři osoby.

Během hry na Vás čeká dvacet jedna zábavných úkolů, které jsou zaměřeny, jak na lidskou fyzičku, tak schopnost myslet logicky. Po úspěšném splnění všech úkolů na Vás čeká zasloužený odpočinek na zastřešené pláži s barem. Zatímco v klasické Pevnosti Boyard, kterou znáte z televize, na účastníky této hry čekaly ne vždy příjemné úkoly. V české pevnosti Boyard nemusíte činit nic, co by Vám nebylo příjemné. Česká pevnost Boyard si klade za cíl být pro její účastníky zábavou.

Pokud na některý úkol nebudete mít dostatek odvahy, můžete ho bez obav vynechat. Na webových stránkách Firmy na zážitky najdete samozřejmě také další typy na adrenalinové zážitky. Dálniční jízda ve Ferrari, Hoverboard, Indoor Skydiving či tandemový seskokem padákem to jsou jen příklady toho, z čeho všeho lze vybírat dárek k narozeninám pro Vašeho kamaráda. 

31. 10. 2014