Menu:

Fitness pro ženy

Milé dámy, také už vás někdy přepadl ten pocit, že se sebou musíte něco dělat? Pokud se to stalo i vám a hledáte kvalitní fit centrum, které vám pomůže, tak jste správně. Kalikovský mlýn totiž nabízí služby té nejvyšší kvality. Pokud vás nebaví klasický aerobic, ale hledáte něco energetičtějšího, tak vyzkoušejte inovační H.E.A.T. program. Samozřejmě nabízíme i klasické cvičení, klasický aerobic a mnoho dalších způsobů jak tvarovat postavu. Máme taktéž nejnovější verzi vibračního přístroje Power plate, který slaví velké úspěchy v redukci váhy a tvarování těla. Kromě klasického cvičení může Kalikovský mlýn nabídnout dva klimatizované kurty na squash. Pokud vám schází vybavení, tak to není u nás žádný problém. Můžete si jej vypůjčit od nás. Ve dvou podlažích se tak ukrývá vše, co si vyžaduje kvalitní cvičení. Kvalitní dámské fitness Plzeň? To je Kalikovský mlýn.

Pokud máte raději relaxaci než tvrdý trénink, tak i v tomto případě můžete využít z velké nabídky služeb Kalikovského mlýna. Nabízíme nejrůznější masáže, a stejně tak i fyzioterapie. Stačí si jen vybrat. Dámy jistě ocení kvalitní kosmetiku nebo kadeřnictví. To vše se nachází v budově Kalikovského mlýna. A co že je to ten Kalikovský mlýn? Jedná se o historickou budovu, jejíž kořeny sahají až do 15. Století. V roce 2004 proběhla v tomto architektonickém skvostu velká rekonstrukce a budova byla proměněna na multifunkční areál, jehož součástí je i fitcentrum. Kalikovský mlýn tak nabízí velmi kvalitní fitness v Plzni.

Více informací se můžete dozvědět na oficiálních stránkách http://www.kalikovskymlyn.cz, kde se můžete dočíst nejrůznější informace jak o našich službách a cenách, tak i třeba o historii této jedinečné budovy a jejího okolí. V Kalikovském mlýně se nachází ovšem i restaurace, kde mohou probíhat nejrůznější oslavy, svatby a další akce a v neposlední řadě se zde nachází i Music café, kde můžete zavítat například na nějaký koncert.

25. 10. 2012