Menu:

Gastro balení olivy přináší jedinečné pochutnání

Nedovedete si představit zeleninové saláty bez oliv nebo jen tak rádi večer při čtení knížky uzobáváte k vínu olivy? V tom případě Vás jistě potěší skutečnost, že nové balení oliv si můžete za příjemnou cenu objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno www.bassta.cz, která je předním dodavatelem potravin značky Bassta.

Co jste pravděpodobně nevěděli o olivách

Možná Vás překvapí, že olivy patří mezi ovoce. Jsou plodem středozemského stále zeleného stromu nazývaného Olea europia a uzrávají po odkvětu bílých voňavých květů. Olivy jsou obzvlášť olejnaté, a tak pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že se z nich vyrábí prvotřídní olej. Olivy obsahují více než 50% oleje a skoro 40% vody. Ačkoliv se olivy pěstují zejména ve středozemních zemích, nachází čím dál tím větší oblibu také v české kuchyni. Zejména lidé myslící na zdravou stravu se bez nich jen stěží při přípravě pokrmů obejdou. Olivy jsou totiž součástí pestré, vyvážené a chutné kuchyně. Olivy jsou významným zdrojem vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, přírodních vláknin a minerálů. Kdo konzumuje pravidelně olivy, má zaručen přísun železa, vápníku, draslíku a hořčíku. Olivy jsou často prodávány v sáčku, ve skle i plechovce. Chcete-li si skutečně pochutnat na olivách, doporučujeme z portfolia společnosti BMC Brno objednat zelené olivy plněné paprikovou pastou. S gastro balením olivy si pochutnáte na olivách nejvyšší kvality.

Pochutnejte si na ovoci od Bassty

Z nabídkového katalogu internetové prodejny společnosti BMC Brno můžete objednat také gastro balení ovoce, které můžete použít při přípravě nejrůznějších ovocných koktejlů, moučníků i pohárů. V sortimentu zboží najdete gastro balení ovoce ananas, broskve, mandarinky, hrušky, meruňky, hrozny i ovocný koktejl. Ovoce je baleno v plechovkách a zaručuje lahodnou chuť i prvotřídní kvalitu balení.

29. 09. 2017