Menu:

Hodinky Lumir

Rozbili se Vám Vaše hodinky a Vy byste si rádi pořídili nové? V dnešní době si můžete vybírat z mnoha nejrůznějších typů hodinek. Ačkoliv hlavní funkcí náramkových hodinek je informovat o přesném čase, používá je spousta lidí také jako módní doplněk. Stejně jako ostatní šperky podléhají také hodinky módním vlivům. Nezbytnou součástí všech náramkových hodinek je pásek, který může být vyroben z nejrůznějších druhů materiálů.

Nejčastějším materiálem je kůže, umělá hmota, kaučuk i kov. Obvykle je možné nastavit u pásku délku, která vyhotovuje délce Vašeho zápěstí. Klenotnictví Hodinky-klenoty.cz disponuje jak bohatou nabídkou dámských, tak pánských hodinek. Zakoupit si v této prodejně můžete také hodinky pro děti, které by měly být nezbytnou součástí každého školáka. Hodiny Lumir 111043/1 představují náramkové hodinky, které budou slušet každé dámě. Řemínek těchto hodinek je stříbrný. Také u těch hodinek je pásek nastavitelný. Pod značkou hodinek Lumir se však nevyskytují pouze dámské hodinky, ale také hodinky pro pány jako například hodinky Lumir 111027/2. S hodinkami Lumir budete patřit mezi módní ikony.

Hledáte-li jednoduché hodinky, které budete moci například nosit bezstarostně i při sportování nebo při práci, za velmi příznivou cenu, mohou tou správnou volbou být hodinky Secco. Díky tomu, že tyto hodinky mají plastový řemínek, nemusíte se obávat poškrábání. Navíc na těchto hodinkách jasně poznáte, kolik je přesně hodin. Hodinky Secco můžete mít nejen analogové, ale také digitální. Hodinky Scream jsou správnou volbou pro ty, kteří chtějí žít s dobou a vyhledávají rádi moderní doplňky. 

24. 10. 2013