Menu:

Jazykové kurzy v Brně

Rádi se učíte cizí jazyky a chtěli byste si udělat státní jazykovou zkoušku? S Jazykovou školou Brno Vám půjde studium jazyků mnohem snadněji než doposud. Samostudium je při studiu cizích jazyků nezbytnou nutností, avšak v jazykových kurzech si v kolektivu s ostatními studenty budete moci jak porovnat Vaše dosavadní schopnosti, tak si pohovořit s rodilými mluvčími, aniž byste museli cestovat dlouhé hodiny do zahraničí.

Další výhodou skupinových kurzů je také to, že se v nich naučíte komunikovat s ostatními lidmi v nejrůznějších simulovaných situacích, takže se pak v zahraničí nebudete muset bát koupit vstupenky do muzea.

Mnohdy také studenti jazykových škol v kurzech objeví nové metody učení, které jim vyhovují daleko více než ty, které doposud používali. V mnoha jazykových školách si můžete sami zvolit, zda se raději zapíše do všeobecného jazykového kurzu či do kurzu specializovaného například na gramatiku či konverzaci.

Jazyková škola Brno nabízí jak jazykovou výuku pro zaměstnance či management firem, tak kurzy pro veřejnost, které se obvykle konají v odpoledních a večerních hodinách. Nevyhovuje-li Vám učení se cizích jazyků ve skupinách, můžete se přihlásit v Jazykové škole Brno do kurzu na míru přímo pro Vás.  

Pro školní rok 2013/2014 nabízí Jazyková škola Brno jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny i francouzštiny. Pro skupinky přátel je možné otevřít také kurz ruštiny či jiných světových jazyků. V nabídce objevíte rovněž kurz češtiny pro cizince, což může být alespoň pro začátek pomocnou rukou pro všechny cizince, kteří pobývají na území České republiky a rádi by se naučili česky. Vyzkoušejte kurzy angličtiny Brno a uvidíte, že nebudete litovat svých investovaných peněz.

Více informací k jednotlivým jazykovým kurzům naleznete pod touto webovou adresou:  http://www.jazykovyservis.cz.

21. 08. 2013