Menu:

Jeďte lyžovat do Krkonoš

Počasí, které v současné chvíli panuje v České republice, přímo vybízí k zimním sportům. Letošní zima nenabídla zrovna moc příležitostí k lyžování, a proto je právě čas to napravit. Zimní dovolená Vám pomůže zotavit se z každodenního pracovního vytížení. Chcete-li si užít pár dní v překrásné přírodě a přitom se vyvarovat návalům místních i zahraničních lyžařů, pak by v takovém případě mělo být Vaší jedinečnou volbou Ubytování Paseky nad Jizerou.

Tento penzion se nachází nedaleko proslulého Harrachova, který tvoří jedno z center Krkonoš. Daleko to z Pasek nad Jizerou není ani do Špindlerova mlýna. Paseky nad Jizerou jsou ideálním místem, jak pro krásné procházky do přírody, tak pro cykloturistiku. Na své si zde přijdou zejména milovníci zimních sportů a to bez ohledu na to, zda jsou milovníci sjezdového lyžování či zda raději dají přednost běžkování.

Možná byste rádi strávili pár dní někde v horách, ale doposud jste se nenaučili dobře lyžovat, v takovém případě nemusíte propadat zoufalství. Penzion Paseky nad Jizerou nabízí pod vedením zkušených lektorů lyžařské kurzy ve všech kategorií. Můžete se zde naučit jak základům lyžování, tak snowboardingu. Lyžařské kurzy nejsou věnovány pouze začátečníkům, ale i těm pokročilejším.

Velkou výhodou tohoto penzionu je rovněž vlastní lanovka. Nejprve si tedy své lyžařské zdatnosti můžete vyzkoušet v bezprostřední blízkosti penzionu a teprve poté můžete vyrazit do některého z proslulých lyžařských center, jako je například již zmíněný Špindlerův mlýn. Další informace najdete pod touto webovou stránkou:http://www.pension-sablatura.cz/.

15. 02. 2013