Menu:

Kam za zážitky během pololetních prázdnin?

Pomalu se po Vánocích začínáte porozhlížet po tom, kde strávit s dětmi pololetní prázdniny? Útulné ubytování nejen pro rodiny s dětmi nabízí ubytování Macocha. Moravský kras má co nabídnout nejen v létě turistům, ale také těm, kteří se rozhodnou do tohoto malebného kraje přijet v jakémkoliv ročním období.

Kam za lyžováním v Blansku a okolí?

Ubytovat se zde www.hotelprobe.cz můžete nechat v některém z osmdesáti pokojů s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny komfortně a odpovídají plně potřebám náročných i méně náročných hostů. Měsíc leden obvykle nabízí nespočet příležitostí k lyžování. Také v okolí města Blanska se můžete těmto zimním radovánkám plně oddat, aniž byste byli na dovolené v pohádkových Alpách. K lyžování zve například lyžařský areál Blansko – Hořice. K dispozici jsou zde dva vleky s talířovými unášeči a s regulací rychlosti. To ocení především lyžaři začátečníci při nástupu na vlek. Horní vlek o délce 315 m s převýšením 74 m umožní sportovní vyžití především náročnějším lyžařům. Dolní vlek o délce 170 m s převýšením 43 m je vhodný pro méně náročné lyžaře. Oblíbený jsou také lyžařský areál Olešnice a ski areál Hodonín u Kunštátu. Na své si přijdou v Blansku také ti, kteří si nedovedou představit zimu bez bruslení.


Nudit se rozhodně však nebudete ani v areálu ubytování Blansko a okolí. Zahrát si zde totiž můžete oblíbený squash nebo společenskou hru kuželky a zažít přitom pořádnou dávku zábavy. V hotelu je k dispozici rovněž restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. Navštěvujete-li rádi historické památky, pak nezapomeňte navštívit zámek v Blansku. Ten totiž na rozdíl od mnohých zůstává otevřen také v zimě, sídlí zde totiž Blanenska. Prohlédnout si zde můžete zajímavé expozice i zámecké interiéry. Patrně Vás učaruje dřevěné obložení v sálech a saloncích. Pobyt v Blansku bude hezkou odměnou vašich dětí za půlroční snažení ve škole.

31. 12. 2019