Menu:

Kamera pro zachycení zážitků

Patříte mezi aktivní lidi, kteří chvíli neposedí na jednom místě a milují nové zážitky? A chtěli byste své zážitky také zachytit a uchovat si je na památku nebo je ukazovat svým známým a přátelům? Jistě víte, že si můžete například zdokumentovat některé adrenalinové zážitky, jako skok padákem nebo bungee jumping. S novou sportovní kamerou na přilbu si můžete zdokumentovat jakýkoli zážitek, který vás jen napadne. Jízdu na kole v horském terénu, potápění, sjezd řeky, atd. Představivosti se meze nekladou. Kameru jednoduše nainstalujete na helmu nebo přilbu a spustíte nahrávání. Dokumentace vašich zážitků nikdy nebyla snazší!
Sportovních kamer na přilbu je dnes k dostání opravdu velké množství. Ne každá však dokáže vytvořit opravdu kvalitní video i zvukový záznam. Vyberte si takovou kameru, která vytvoří kvalitní video po všech stránkách. Z uživatelských recenzí jako vítěz vychází kamera GoPro HD HERO3. Tato sportovní kamera na přilbu dokáže vytvořit profesionální záznam. Právě proto jsou tyto kamery využívány také při natáčení reklamních spotů. GoPro HD HERO3 nabízí výhody profi kamer v malé velikosti. Kameru snadno umístíte na helmu. GoPro HD HERO3 je také oblíbená u profesionálních sportovců – používá ji například Andrea Hlaváčková, Lukáš Bauer, Karel Abraham, Michal Maroši nebo Martin Šonka. Tato kamera pomáhá sportovcům také při tréninku, neboť si mohou zpětně prohlédnout, jakých chyb se dopouští a pracovat na jejich odstranění.
Jestliže se chcete o kameře GoPro     HD HERO3 dozvědět více, navštivte webovou adresu autorizovaného prodejce kamer a příslušenství GoPro – www.gohd.cz/e-shop. Prohlédnout si můžete mnoho modelů kamer GoPro a také veškeré příslušenství. Vybírat můžete také například dle srovnání všech modelů kamer HERO3. Srovnávány jsou v oblasti optiky, wifi, rozlišení fotoaparátu, přehrávání, atd. Kamery si na těchto stránkách můžete také objednat a to za velmi výhodné ceny. Zdarma získáte GoPro tričko v hodnotě 590 korun. Neváhejte a objednejte si tuto skvělou kameru!

15. 04. 2013