Menu:

Kde koupit bezkontaktní automyčku?

 Začínáte podnikat ve světě motorismu a rádi byste nabídli klientům také kvalitní mycí služby? Díky automyčkám BKF CarWash získají Vámi nabízené služby ještě na větší oblibě než doposud.

Bezkontaktní automyčky od BKF CarWash

Modulární mycí boxy BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám mytí v menších až středně velkých obcích. Za ideální místo jsou považovány obce s pěti tisíci obyvateli a více. Jako doplňkové služby jsou automyčky hojně využívány u čerpacích stanic, stanic technické kontroly a pneuservisů. Automyčky disponují pěti základními mycími programy a jedním bonusovým. Všechny se pak postarají o důkladnou očistu motorových vozů. Použito k tomu bude šetrných chemických prostředků a změkčené demineralizované vody pod nízkým tlakem. Bonusový program je určen k postřiku ráfků. Více informací o jednotlivých mycích programech se dovíte zde bkfcarwash.cz. Za pomoci tohoto mycího programu lze snadno odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Kdo se rozhodne pro pořízení automyček značky BKF CarWash, může se těšit na plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu.

Výhody bezkontaktních automyček

Bezkontaktní automyčky BKF CarWash přináší mnohé výhody nejen svým provozovatelům, ale zejména klientům. Společnost BKF CarWash se snaží držet krok se západní Evropou, a proto jako jedna z mála podporuje platbu kartou za poskytnuté služby. Výhody lze čerpat rovněž z BKF věrnostní programu. Ten je přednostně určen majitelům služebních vozů. Věrnostní program funguje snadno a rychle. Vzdálená správa automyčky a dohled přes internet je naprostou samozřejmostí.

31. 05. 2019