Menu:

Kde zažít nezapomenutelné vodní lyžování?

Rádi zkoušíte nové věci a láká Vás prožít po čase zase ten pocit, kdy se Vám vhrne adrenalin do krve? Vyzkoušejte absolutní novinku letošního roku a oddejte se wakeboardingu.

Kouzlo wakeboardingu

Právě tento styl vodního lyžování si užijí všichni, kteří milují vodní sporty. Wakeboardingspočívá v pohybu na krátké a velmi široké vodní lyži. Těšit se můžete na triky, které provedete pět metrů nad vodní hladinou. Celým zážitkem Vás provede zkušený instruktor. Nejprve Vám vysvětlí vše potřebné a poté Vám předvede, co na Vás čeká. Během těchto vodních radovánek si vychutnáte bezpečnou jízdu, kterou bude chtít okusit znovu a znovu. Bezpečnost wakeboardingu zajišťují plovací vesta i člun, který je zájemci o tento zážitek vždy na dosah. Poukázku na wakeboarding můžete darovat také jako dárek k narozeninám nebo se může stát rovněž součástí překvapení, jenž připravuje kamarádovi na blížící se rozlučku se svobodou.

Kam za adrenalinem?

Během vodního lyžování zažijete neskutečnou euforii. O zábavu na letošní léto budete mít postaráno, neboť kdo jednou vyzkouší vodní sporty, najde si na ně čas znovu a znovu. Ten pocit příjemného mrazení po těle, kdy se proháníte po vlnách přehrady v Davlích je totiž nezaměnitelný. S Firmou na zážitky již nemusíte pouze snít o nezapomenutelných zážitcích, nýbrž je můžete rovnou prožít. Buďte tak připraveni letošní léto přijímat výzvy. Pokud máte raději pohyb na zemské pevnině, věříme, že i tehdy objevíte na internetovém portále Firmy na zážitky takové zážitky, které příjemně obohatí Váš volný čas.

30. 04. 2019