Menu:

Lyžování v Krkonoších

Zimní sezóna je v plném proudu a s ní i zimní radovánky, mezi které bezpochyby patří běžecké a sjezdové lyžování nebo snowboarding. Pokud i vy patříte mezi aktivní sportovce, kteří si zimu bez hor a lyží nemohou představit, vyrazte do Krkonoš a užijte si tamější sjezdovky a krásně upravené běžecké tratě.

Ubytování v Krkonoších zahrnuje jak pětihvězdičkové hotely, které lákají na wellness programy, bazén a fitness centrum, tak menší hotýlky, penziony a ubytování v soukromí se snídaní. Pokud hledáte ubytování nabízející dobrý poměr ceny a výkonu, určitě neuděláte chybu, zadáte-li ve svém internetovém vyhledávači levné ubytování Rokytnice nad Jizerou.

Rokytnice nad Jizerou se řadí k menším střediskům, najdete zde však jak sjezdovky, tak běžecké tratě. Výhodou je fakt, že toto město není přeplněno turisty, jako tomu je například u Špindlerova Mlýna či Harrachova, proto je lyžování příjemnější a restaurace klidnější. Ceny v hotelech i restauracích jsou nižší, služby jsou však velice kvalitní a srovnatelné s velkými středisky. Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou naleznete poměrně rychle, budete-li vybírat z menších penzionů nebo hotýlků rodinného typu. Jedním z oblíbených ubytovacích kapacit je Sporthotel Bohemia. Tento hotel je umístěn přímo u sjezdovek, což ocení nejen rodiče s dětmi, ale i dospělí lyžaři. Kromě útulných pokojů v něm naleznete i pivnici, bowling bar nebo restauraci, dále se zde můžete připojit na internet, využít fitness centrum nebo třeba lyžařskou školu. Pokud si přejete získat více informací, navštivte oficiální stránky hotelu http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

Lyžování v Krkonoších vás jistě nadchne a budete se do těchto hor rádi vracet, ať už za sněhem nebo relaxací či letní turistikou.

24. 01. 2013