Menu:

Lyžování v Rokytnici nad Jizerou

Chystáte se využít posledních zimních dnů a vyrazit na hory? Zdá se, že máte jednu z posledních šancí zažít větší množství sněhu a pořádně si zalyžovat. Přestože mnoho lyžařů dává přednost zahraničním svahům, i české hory mají co nabídnout. Upravené sjezdovky, dobré jídlo v místních horských chatách a wellness aktivity v penzionech či hotelech jsou dnes samozřejmostí.

Z českých hor patří mezi nejoblíbenější horský masiv Krkonoše. Pokud se chcete vyvarovat většího množství lyžařů a cizinců, zavítejte do menších zimních resortů, jako je Rokytnice nad Jizerou. V Rokytnici se nachází dvě čtyřsedačkové lanovky a tři desítky vleků, i zde si tedy do sytosti zalyžujete. Svahy jsou dostatečně v předstihu uměle zasněžovány sněžnými děly, sněhová nadílka je tak zajištěna. Ve městě fungují půjčovny a servisy lyží i lyžařské školy. Přímo do lyžařského centra pravidelně jezdí speciální skibus, upravený pro lyžaře.

Pokud dáváte přednost ubytování přímo na sjezdovce, podívejte se například na Sporthotel Bohemia. Tento rodinný hotel se řadí mezi poměrně levné ubytování Rokytnice nad Jizerou. Blízkost lyžařských vleků je atraktivní pro všechny lyžaře a jeho služby jsou rozmanité. V hotelu nechybí připojení na internet, fitness, kosmetika, kadeřnictví, masáže, sauna nebo solárium. Je zde i lyžařská škola a půjčovna lyží. Hotel si můžete rezervovat přes jeho internetové stránky http://www.sporthotel-bohemia.cz/, kde si také můžete prohlédnout fotografie hotelu.

Neváhejte tedy a vyrazte si zalyžovat. Březnové lyžování nabízí spoustu slunečních paprsků a příjemného posezení na terasách restaurací. Lyžování bude jistě skvělým zážitkem pro všechny z vás.

27. 02. 2013