Menu:

Najděte originální dárek k narozeninám Vašich rodičů

Blíží se narozeniny Vašich rodičů a rádi byste společně se sourozenci pojali dárek pro ně trochu netradičně? Nezapomenutelné zážitky si budou moci odvést z prodlouženého víkendu, který můžete vybrat prostřednictvím internetového portálu Firmy na zážitky zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Originální dárky pro Vaše rodiče


Jako za svých mladých let si budou moci připadat během romantické noci v korunách stromů. Tajemná atmosféra příroda přímo láká k zažití romantiky i mírné dávky dobrodružství. Ubytování v korunách stromů umožňuje vrátit se k časům před připojením k internetu a době mobilních telefonů. K dispozici budou mít Vaše rodiče nabité lampičky, chladicí box na potraviny, pitnou vodu a vařič. Komfort luxusních služeb zde nahrazuje přírodní sprcha přímo pod obydlím. Bez televize a sociálních sítí najednou zjistí, kolik času máte jeden pro druhého. Po dlouhé době budou mít spoustu času pro společné povídání i hraní společenských her. Na závěr pobytu si dopřejí lahodnou snídani připravenou v piknikovém koši.

Tipy na dárky pro muže i ženy 


Pokud máte pocit, že výše zmíněný zážitek by nebyl nic pro Vaše rodiče. Pak můžete obdarovat každého zvlášť. Firma pro zážitky připravila pro tyto účely zvlášť originální dárky pro ženy a muže. Snad žádnou ženu nezklamete voucherem na kurz výroby čokolády, na výrobu přírodní léčivé kosmetiky či na to jak zůstat v kondici. Díky tipům na dárky pro muže najdete také nevšední dárek pro Vašeho tatínka. Jeho dávný dětský sen mu můžete splnit zážitkovým kovářským kurzem. Chvíle adrenalinu zažije při hoverboardu nebo jízdě ve sporťácích na okruhu.

31. 05. 2018