Menu:

Originální svatební dárky

Byli jste pozváni Vašimi přáteli na svatební hostinu a rádi byste novomanžele obdarovala originálním svatebním dárkem? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti Firma na zážitky. Její aktuální nabídku naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz. Vašim kamarádům můžete vybrat u Firmy na zážitky sami například některý z lázeňských pobytů. Velmi oblíbený je relaxační víkend v Mariánských Lázních.

V hotelu Vltava si budou moci zamilovaní novomanželé užít romantické procházky ke kolonádě i na okraji lesoparku. Během třídenního pobytu je budou provázet nejrůznější procedury v podobě masáží, lázní a bohatých koupelí. Bohatá je rovněž nabídka gurmánských pobytů, během nichž mohou Vaši přátelé poznat, jaké to je, nechat se zlákat gurmánským pokušením na Okoři.

Chuťové buňky budou moci popustit svou uzdu během ochutnávání večeři o deseti chodech. V jídelním lístku naleznete šneky na bylinkovém másle, domácí mandlovou paštiku, kachní knedlíček, tatarák ze svíčkové a další. Romantickou atmosféru tomuto gurmánskému zážitku dopřeje krásná příroda zříceniny bývalého gotického hradu Okoř. Pokud máte obavy, že byste se novomanželům netrefila do vkusu, můžete jim darovat svatební balíček v hodnotě 1500 Kč, 2500 Kč anebo 3500 Kč. Originální svatební dárky od Firmy na zážitky sklidíte skutečně úspěch. 

Svatební balíček zážitků 1500 Kč dává novomanželům možnost vybrat si zážitek z více než sto padesáti zážitků. Navštívit tak mohou Klášterní pivovar, užít si degustaci čokolády nebo se projet v BVP. Díky voucheru Chateau St. Havel můžete strávit romantickou noc ve zrekonstruovaném novogotickém zámeckém hotelu. 

30. 06. 2015