Menu:

Poznejte sílu adrenalinu

Toužíte poznat vzrušení, které vám každodenní život nepřináší? Zkuste do svého života zapojit více adrenalinu. Tím nejjednodušším způsobem je vyzkoušet některý z adrenalinových zážitků.

Zažijte sílu adrenalinu

Adrenalinové zážitky nejsou v dnešní době už ničím nedostupným. Poměrně často se stávají také oblíbenou formou dárků. Adrenalinové zážitky jsou určeny pro každého, kdo touží vyzkoušet něco nového. Můžete si vybírat jak ze zážitků, které se řadí do kategorie extrémních, tak také ze zážitků, které jsou určeny i pro ty, kterým chybí dostatek odvahy, aby se pouštěli, do nebezpečných aktivit. Adrenalinové dárky můžete vybírat na stránkách společnosti Allegria-Firma na zážitky, která vám zprostředkovává hned několik typů zážitků. V její nabídce najdete jak tradiční adrenalinové zážitky, mezi které patří tandemový seskok padákem, bungee jumping nebo let balónem, tak také moderní adrenalinové sporty, o jejichž existenci možná nemáte ani tušení.

Moderní adrenalinové zážitky

Mezi tyto aktivity bezesporu patří flyboarding a jet pack, což jsou na první pohled dost podobné sporty. Oba je možné absolvovat pouze na vodní hladině a neobejdete se bez speciálního vybavení, které však nemusíte vlastnit, bude vám zapůjčeno na místě. V obou případech zažijete jakou sílu má voda a jaké to je vznášet se nad vodní hladinou právě díky využití síly vody. Základní rozdíl spočívá v tom, čím jste nadnášeni. Zatímco při flyboardingu jste nadnášeni díky speciálním tryskám v botách a na rukou, jetpack je jakýsi speciální batoh, který máte připevněný na zádech, který obsahuje výkonné trysky a ty vás nadnáší. Konkrétní představu o tom, jak tento zážitek probíhá můžete získat na stránkách www.firmanazazitky.cz/jetpack-letani-nad-vodni-hladinou, kde si přímo můžete tento zážitek i objednat. Nemusíte se bát, že byste byli vrženi do čiré vody, do té tak maximálně spadnete, ale před samotným absolvováním zážitku vás čeká proškolení odborným instruktorem.

22. 12. 2017