Menu:

Relaxace s masážemi

Klasické i thajské masáže patří ke skvělým způsobům, jak uvolnit tělo i mysl. Masáže ovlivňují celkovou harmonii těla a blahodárně působí jak na fyzickou, tak psychickou stránku člověka. Při masírování dochází k protahování svalů, uvolňování kloubů a aktivaci lymfatického i krevního oběhu. Lidé se po nich cítí svěží, uvolnění a v psychické pohodě.

Relax&Beauty masážní salón na svých stránkách http://www.relaxabeauty.cz/cs/4_masaze nabízí jak klasické, tak thajské masáže. Klasické sportovní nebo relaxační masáže provádí zkušený masér, thajské masáže jsou čistě v rukách thajských masérek, které znají speciální akupresurní body na těle a přesnými pohyby jsou schopny ovlivňovat chování svalů i krevního a lymfatického oběhu.

Masážní salón naleznete v centru města přímo v Hotelu Ankora. Masáže Praha 2 jsou oblíbené mezi lidmi všech věkových kategorií, kteří si rádi dopřávají velice příjemnou relaxaci. Sportovně aktivní lidé spíše volí sportovní masáže, které spočívají v odstraňování ztuhlosti svalů a jejich uvolnění. Relaxační masáže pomáhají od bolesti, ztuhlých svalů a napětí. Zároveň pomáhají vyloučit škodlivé látky z těla.

V poslední době jsou stále oblíbenější a častěji navštěvované thajské masáže Praha. Tradiční thajská masáž odstraňuje bolest páteře i zatuhlost svalů. Masérka kombinuje speciální hmaty s působením na tlakové body, svaly a šlachy a k tomu natahuje a uvolňuje páteř a klouby. Cílem je uvolnit energetické dráhy a nastolit vyváženost organismu.

Všechny typy masáží jsou skvělým zážitkem a stojí za to je vyzkoušet. Záleží na potřebách a přáních jedinců, zkušení maséři však často při pohledu na člověka odhalí, jaká masáž je pro něj nejvhodnější.

19. 11. 2012