Menu:

Skvělé tipy na wellness víkend pro dva

Už dlouho jste si neudělali s Vaším partnerem čas jen jeden na druhého? Pak je na čase s tím něco udělat. Měsíc květen, kterému se přezdívá časem lásky, klepe na dveře a Firma na zážitky přináší řadu tipů, jak prožít zamilovaně wellness víkend ve dvou. Romantický pobyt můžete prožít hned v několika zákoutích České republiky. Wellness víkend pro dva může získat podobu lázeňských pobytů, romantických nocí v přírodě i aktivních víkendů v českých horách. S wellness víkendem pro dva můžete zavzpomínat na časy, kdy jste spolu začali chodit, a současně prožít hezké nové chvíle.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/ a rozhodněte se sami, kam pozvete na víkend Vaši drahou polovičku. Firma na zážitky doporučuje wellness víkend v Jizerských horách. V severočeském pohoří se budete moci kochat pohledy na divokou přírodu i vychutnat si pobyt na čerstvém vzduchu. Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Antonie se rozprostírá ve Frýdlantském výběžku, kde můžete navštívit také jedny z nejkrásnějších českých zámků. Vaši pozornost si bezpochyby zaslouží zejména zámek Frýdlant. Hotelové wellness služby Vám umožní odreagovat se od každodenních starostí například při návštěvě whirlpool či finské sauny. Získáte také neomezený vstup do Sport zóny. Inspiraci na hezký prodloužený víkend můžete hledat také v kategorii pepa pobyty pro dva.

Již dlouho jste nesnídali v posteli? Nevadí, toto hýčkání si můžete užít při pobytu se snídaní pro dva v Hotelu Centro Hustopeče. Wellness víkendy můžete darovat také jako dárek k narozeninám, promocím či jen tak pro radost Vaším nejbližším.

27. 04. 2017