Menu:

Skvělé zážitky během jarních prázdnin

Nevíte, kam s dětmi vyrazit o jarních prázdninách? Přijeďte do levného ubytování Blansko a rozhodně nebudete litovat času, který v tomto malebném kraji strávíte.

Kam na jarní prázdniny?

Levné ubytování Blansko disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je vhodné, jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce a větší skupiny. Uspořádat zde tak bez problémů můžete školní sraz, oslavu narozenin nebo třeba dětské soustředění. Fotografie s pokoji a další důležité informace o ubytování najdete zde www.hotelprobe.cz/o-nas. K dispozici je také restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. Spokojeni budete, jak s ubytovacími službami, tak s cenou. Moravský kras, v němž se levné ubytování Blansko nachází, láká celoročně stovky turistů především díky krásné přírodě, avšak objevíte zde také celou řadu další turistických lákadel. Poutavý výlet můžete podniknout například na zámek v Rájci nad Svitavou nebo do arboreta Křtiny. Vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout návštěva jeskyní Moravského krasu s překrásnou krápníkovou výzdobou.

Sportovní vyžití v blízkosti Blanska

Ubytování Macocha můžete vyhledat také v případě, že byste si rádi užili sportovních radovánek. Poloha hotelového ubytování je na tolik výhodná, že si zde přijdou na své, jak milovníci venkovních, tak vnitřních aktivit. V blízkosti hotelu si tak můžete zahrát například kuželky, squash nebo se zajít vykoupat do zatopeného lomu. V Blansku najdete ke svlažení také aquapark. Za lyžováním se můžete vydat do Ski areálu Olešnice na Moravě nebo do Klínek Ski Předklášteří. Rezervujte si ubytování v levném ubytování Blansko již tento týden a prožijte s Vašimi dětmi pohodovou jarní dovolenou.

31. 12. 2018