Menu:

Skvělé zážitky během vánočního večírku

Nestihli jste uspořádat vánoční večírek a rádi byste to napravili? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky. Právě tato společnost je totiž předním specialistou na výběr zážitků na českém trhu. Nově se letošní rok zaměřuje také na zážitky pro firmy.

Vánoční večírek na poslední chvíli?

Dávno jsou pryč doby, kdy hlavní náplní práce sekretářky byla pouze administrativa a plánování firemních akcí zahrnovalo nanejvýše přípravu bloků, tužek a kávy na poradu. Dnešní asistentky musí být tvůrčí a měly by mít schopnost zajistit na nejvyšší úrovni teambuilding, výjezdní porady i vánoční večírky. Zorganizovat vánoční večírekse může na první pohled jevit jako velmi nevděčná práce, neboť zatímco pozvaní přijdou na večírek zcela bezstarostně a mnohdy projeví poznámku na adresu organizace takové párty, Vy nejednu noc nebudete moci zamhouřit oči a vyhnat z hlavy myšlenky na to, zda jste na něco nezapomněla. Současně přitom budete muset stíhat běžné pracovní povinnosti.

Bezva zábava na vánoční večírek

Vánoční večírek to nemusí být pouze posezení u společné večeře, hraní bowlingu nebo účast na kouzelnickém představení. Firma na zážitky si je velmi dobře vědoma, že se lidé chtějí po pracovní době bavit a dbá na tohle kritérium také při plánování vánočních večírků. S Firmou na zážitky současně nebudete mít nikdy pocit, že jste na organizaci zůstala sama. Na webovém portále Firmy na zážitky www.zazitky-pro-firmy.cz objevíte originální tipy na zábavu během vánočního večírku. Nuda je to poslední, co zúčastněné během účasti na vánočním večírku napadne. Spíše naopak všichni se budou velmi dobře bavit a Vy budete mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Zážitkové večírky mohou doprovázet nejrůznější zážitky. Tematické pojetí je skutečně pestré. Firma na zážitky má bohaté zkušenosti například s pořádáním privátních kurzů vaření pod vedením Romana Vaňka. Také vánoční večírek uspořádaný na poslední chvíli může mít své kouzlo.

01. 12. 2019