Menu:

Skvělé zážitky před krokem do manželství

Pozvala Vás kamarádka na rozlučku se svobodou a rády byste jí s ostatními kamarádkami koupily dárek, který bude hezkou vzpomínku na čas před svatbou? Nechejte se inspirovat typy na dárky od Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/ a složte se s ostatními kamarádkami na některý z netradičních zážitků. Svatba pro mnohé budoucí novomanžele znamená posunutí vztahu o kousek dál a rozlučka je vhodným okamžikem ke stihnutí aktivity, na kterou Vaše kamarádka doposud neměla dostatek času či odvahy. Dárek pro přítelkynije způsobem, jak jí společně s ostatními kamarádkami můžete říct, že ji máte rády a že jí její štěstí přejete.

Miluje-li Vaše kamarádka adrenalin, pak ji určitě potěšíte darováním poukázky na indoor skydiving či bungee extrém, při němž bude moci seskočit z jeřábu z výšky 60 metrů. Pokud naopak Vaše kamarádka ráda hýčká své vlastní já, pak doporučujeme vsadit na zábal z rozemletých mořských řas. Tento zábal poskytuje skvělou demineralizaci a detoxikaci těla. Je vhodným pomocníkem při boji proti zadržování vody, akumulaci toxinů, tukovým polštářkům i celulitidě. Jedinečnou relaxaci můžete obdarovaná prožít také při proslulé čokoládové masáži.

Každá žena má svá tajná přání, která si doposud neměla možnost splnit. Vaší kamarádce můžete s dárkem pro kamarádku splnit také její tajný sen s přáním stát se květinářkou. Během jednoho dne se doví zajímavé informace o druzích květin, naučí se je opečovávat, vázat moderní i klasické vazby. Na závěr si bude moci z jejích oblíbených květin uvázat kytici svých snů.

22. 02. 2017