Menu:

Skvělé zážitky s partnerem na úrovni

Na konci roku většina z nás začíná rekapitulovat letošní rok a zamýšlí se nad tím, co v minulých měsících udělala dobře a co se naopak nepovedlo. Některá předsevzetí si sebou poneseme do následujícího kalendářního roku.

Netruchlete dále nad nešťastnou láskou

Možná jste také Vy v letošním roce zažili zklamání v lásce a až nyní se z tohoto otřesu začínáte vzpamatovávat. Na nešťastnou lásku můžete zapomenout v blízkosti jiného sympatického a hodného muže. Během návštěv u přátel možná potkáte někoho, kdo Vás skutečně zaujme. Další možností je zkusit štěstí v lásce přes internetovou seznamku, kde můžete poznat v brzké době partnera na úrovni. Stejně tak před pár dny učinila moje dobrá kamarádka, která byla již více než dva roky sama. Samota ji začala pomalu užírat a tak se rozhodla, že nic nenechá už déle na náhodě. Jednoho prosincového večera usedla k počítači a navštívila Evropskou seznamku. Katka ráda cestuje, proto pro ni není problém komunikovat v angličtině nebo němčině. Seznamka rande dává příležitost českým ženám prožít konec kalendářního roku v objetí mužů z mnoha zahraničních zemí.

Silvestr v objeví nového muže

Po pár vyměněných e-mailech a hodinách strávených na skype se moje kamarádka s jejím novým objevem rozhodli, že prožijí letošního Silvestra spolu v romantickém prostředí zasněžené Šumavy. Katka doufá, že tentokrát to bude už konečně ten pravý, s nímž bude moci strávit krásné chvíle v nadcházejících letech. Věří také, že ji podrží v neméně radostných chvílích. Kdo ví, třeba také Vy budete mít štěstí a najdete zde www.evropska-seznamka.cz muže svých snů. Nic není předem ztraceno a bylo by škoda, kdybyste si zavřela cestu k zamilovaní.

28. 12. 2017