Menu:

Skvělé zážitky se španělskými delikatesami

Rádi byste uspořádali velkou oslavu, která by se nesla ve stylu španělské kuchyně? V tom případě se Vám vyplatí vědět, kde je možné pořídit kvalitní potraviny pocházející z této oblasti. Velký nákup tak můžete udělat prostřednictvím internetového obchodu společnosti BMC Brno, která je předním prodejcem španělské značky Bassta. Na Vaši oslavu tak můžete připravit například španělskou delikatesu paellu pocházející z původně z Valencie.

Velmi oblíbenou pochoutkou ve Španělsku je také madridský kotlík neboli cocido madrileño, který se připravuje z telecí kýty, kuřete, kousku šunky, pikantní klobásky, jelita, slaniny, morkové kosti, nudlí, cizrny, brambor, mrkev, zlí, česnek a mleté papriky. Dalším z typických španělských pokrmů je tortilla de patatas i tortilla española. Připravit můžete také nezaměnitelnou španělskou polévku gaspacho. Řadu typických španělských potravin můžete koupit přes společnost BMC Brno a vybavit tak Váš jídelní stůl španělskými delikatesami.

Vybírat můžete z nepřeberného množství několika druhů paštik, džemů, i nakládané zeleniny. Potrpíte-li si na sladké, pak byste neměli zapomenout na luxusní turrén. Milovníci slaného rádi sáhnou po vynikajících mandlích. Španělská vína představují rozhodně důležitou součást hostiny ve stylu španělské kuchyně. Španělská vína se vyznačují nezaměnitelnou chutí, barvou i vůní. Pro Španělsko jsou typická červená vína, avšak rozhodně Vás nezklamou ani bílá vína. Oblíbená jsou také šumivá vína typu CAVA či nasládlé sangrie.

30. 09. 2016