Menu:

Skvělé zážitky také v deštivých dnech

Víkendem jako mávnutím kouzelného proutku skončily krásně teplé letní dny a začal deštivý podzim. Možná Vás nyní mrzí, že si již nezahrajete s kamarády oblíbený tenis nebo že se neprojedete na kole, avšak i v chladných deštivých dnech můžete prožít spoustu zábavy.

Jak prožít podzim bez nudy?

Zapomeňte na nudné sledování nic říkajících seriálů či povalování na gauči a pojídání chipsů a prožijte letošní podzim ve znamení zdolávání sebe sama. Adrenalinové zážitky jsou skvělou příležitostí k tomu, jak posunout hranici vlastní odvahy a prožít dech beroucí momenty. Během adrenalinových zážitků získáte pocit, že můžete zvládnout téměř cokoliv. Skutečně tomu tak, stačí, když budete chtít a můžete poprvé v životě skočit bungee jumping, létat ve větrném tunelu nebo se prohánět v silných sportovních vozech. Adrenalinové zážitky přinesou Vám i Vaším kamarádům velkou dávku legrace. Některé z nich možná zařadíte mezi své oblíbené zájmy, k nimž se budete rádi společně vracet. Celou řadu tipů na adrenalinové dárky k narozeninám, ke svátku, výročí či jen tak pro radost najdete na internetovém portálu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.

Létání ve větrném tunelu

Ve větrném tunelu v Letnaňanech zažijete omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Indoor skydiving si našel nadšence mezi mnoha milovníky adrenalinu a pravděpodobně naprosto ohromí také Vás. V první skydiving aréně „Hurricane Factory“ v České republice i široko daleko na východ si budete připadat volní jako ptáci. Proud vzduchu Vás zde bude unášet o rychlosti až 280 km za hodinu. Poukázku na indoor skydiving můžete věnovat také jako dárek. 

24. 09. 2018