Menu:

Skvělé zážitky z dovolené na Slovensku

Láká Vás prodloužený víkend v zahraničí, avšak nechcete trávit zbytečně mnoho času za volantem? Dopřejte si jarní dovolenou v malebném kraji Slovenska. Ubytování si můžete vyhlédnout zde www.firmanazazitky.cz/eurovikendy/

Dovolená ve slovenských termálech 

Slovensko Vás přímo očaruje svou tajemnou přírodou. Na dovolené Slovensko si zamilujete procházky nádhernými horskými dolinami. Dech beroucí jsou rovněž návštěvy zachovalých zámků či nedobytných slovenských hradů. Za relaxací se můžete vydat do některých z termálních koupališť. Slovensko platí za termální ráj. V této zemi je veřejnosti přístupno více než 40 termálních koupališť a aqvaparků. Prostor pro odpočinek tak zde najdou všichni, kteří mají rádi koupání. Mezi oblíbené patří Aquapark Tatralandie, kterému se přezdívá termální Disneyland s tobogány, devíti minerálními bazény a keltským saunovým světem. K nejnavštěvovanějším termálním koupalištím náleží i Aquacity Poprad či Gino Paradise Benešová.

Navštivte Banskou Štiavnicu

Ubytování Slovensko Vám dá příležitost navštívit mnohá krásná místa, která si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Jedno z nejstarších a zároveň nejslavnějších slovenských měst se nazývá Banská Štiavnica. V historii bylo toto město největším centrem těžby drahých kovů ve střední Evropě. Romantickou atmosféru můžete zažít při toulkách starými uličkami, náměstími i podél honosných budov. K architektonickým skvostům náleží Starý a Nový zámek i mnohé místní kostely. Rozhodně nezapomeňte zavítat na náměstí Sv. Trojice, kde se nachází rodný dům slavných slovenských hereček Magdy a Emílie Vášáryových. Během prodlouženého víkendu na Slovensku se však nemusíte omezovat pouze na pobyt v jednom městě. Díky Firmě na zážitky si budete moci užít pobyt také například v Bratislavě.

01. 03. 2018