Menu:

Ubytování Moravský kras

Rádi byste vyrazili na předvánoční prodloužený víkend do romantické krajiny Moravského krasu, avšak nevíte, kde se ubytovat? Hotel Probe v Blansku Vám nabízí ubytování ve velmi příjemném prostředí. Krásné chvíle ve dvou můžete prožít s Vaším partnerem v jednom z osmdesáti pokojů.

Na pokoji se nachází samozřejmě také sociální zařízení s vlastní koupelnou. Na pokoji se můžete také bezplatně připojit k internetu. Ubytování Macocha není vhodné jenom pro zamilované dvojice, ale také pro rodiny s dětmi nebo pro seniory. Zatímco v některých jiných hotelech se ceny za ubytování pohybují velmi vysoce, u hostelu Probe tomu tak není. Cena za jednu noc pro jednu osobu na dvoulůžkovém pokoji činí 310 Kč. Cena za dvoulůžkový pokoj, ve kterém pobývají dvě osoby, je 580 Kč.

V Blansku nebudete nadšeni pouze z ubytování, ale také z možností, kam vyrazit na výlet. S ubytováním Moravský kras uděláte radost také Vašemu partnerovi. Navštívit můžete některou z jeskyní Moravského krasu, které lákají překrásnou krápníkovou výzdobou, ale i technické zajímavosti. Milovníci techniky by určitě neměli vynechat návštěvu musea železa v Josefově či větrný mlýn v Rudici. Patříte-li k vášnivým sportovcům, pak Vás určitě zaujme možnost zahrát si bowling, squash nebo kuželky.

Asi sedm kilometrů od Blanska je vzdálen Skiareál Blansko – Hořice, na který ročně zavítají stovky lyžařů. Více informací o ubytování i možnostech trávení volného času naleznete na této webové adrese www.hotelprobe.cz. Zarezervujte si pobyt v hotelu Macocha ještě dnes a prožijte poslední dny v roce v malebném Moravském krasu. 

28. 11. 2014