Menu:

Užijte si lyžování v Pasekách nad Jizerou

Zima láká stále větší množství lidí na hory. Právě tu si totiž mohou lidé zimu užívat mnohem lépe, než je tomu u mnohých velkoměst, kde spíše prší a počasí je zkrátka pod psa. Hory lákají velkou romantikou v podobě zasněžených údolí a vrcholků kopců a také na skvělé užívání si zimních sportů. Není problém vyrazit prakticky kamkoli po České republice do horských oblastí a setkáte se s moderním vybavením horských středisek.

Ideální je volit dobře v poměru mezi cenou a kvalitou lyžování anebo ježdění na snowboardu. V tomto ohledu není náročné podívat se na západní cíp Krkonoš do obce Paseky nad Jizerou. Tady se nachází mimo jiné poměrně známé lyžařské středisko, které je schopno naplnit požadavky všech typů lyžařů a snowboardistů. Paseky nad Jizerou lákají především poněkud klidnější atmosférou, než kterou se vyznačují větší střediska, a přitom se zavděčí spoustě lidí. Skvělou záležitostí je lyžování pro rodiny s dětmi. Zázemí je v Pasekách nad Jizerou opravdu výborné, a to počínaje ubytováním a končeje užíváním si zimních radovánek. Příjemný penzion v Pasekách nad Jizerou nabízí ubytování pro celkem 14 osob a bydlet zde mohou zájemci ve třech dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích.

Rodina s dětmi se tedy v tomto pensionu ubytuje bez jakýchkoli potíží. K dispozici je parkování u pensionu a televizor na každém z pokojů. Velkou výhodou je i přítomnost známé lyžařské školy trojnásobného olympijského účastníka Luďka Šablatury, která se nachází přímo v tomto lyžařském středisku. Jinak se hned u lyžařského centra mohou zájemci stavit do servisu a půjčovny lyží a snowboardů a mohou si půjčit jakékoli vybavení dle svého přání. Web http://www.pension-sablatura.cz/ prozradí více jak o ubytování v této krásné obci, tak i o zimních aktivitách, kterých se zde mohou hosté účastnit.

08. 01. 2013