Menu:

Vířivky

Přemýšlíte, jakým vánočním dárkem byste mohl potěšit svou partnerku? Pokud si se svou partnerkou rádi dopřejete romantické chvilky, pak tím jedinečným dárkem se může stát některá z vířivek od společnosti Albixon. V nabídkovém katalogu této společnosti najdete vířivky Jacuzzi, vířivky Brilix a mobilní nafukovací vany. Není nic příjemnějšího než si po náročném pracovním dni, dopřát příjemné chvíle plné relaxace ve vířivce. Věřte, že právě zde se Vám podaří odpoutat se od všech starostí a jen tak si dopřát chvíle sami pro sebe.

Pobyt ve vířivkách může posloužit také jako jedinečná regenerace a masáž pro ztuhlá záda a krční páteř. Vířivky však slouží nejen k masáži horní části lidského těla, ale mohou skvěle namasírovat také spodní část těla. Chcete-li ulevit svým chodidlům, pak stačí si namířit trysky na tuto část těla. Tuto možnost uvítají zejména lidé, jimž nezbývá při tom všem shonu čas na masáž u maséra. Při výběru vířivek není důležitý počet trysek, ale jejich uspořádání.  Mějte tedy vždy na mysli, že hlavní roli hraje zejména to, jak jsou trysky ve vířivce umístěny a jaký typ masáže Vám mohou nabídnout.

Pořídíte-li si vířivku s hydromasážními tryskami, můžete si u tohoto typu vířivých van zvolit sami sílu vodního proudu vířivky. To umožní Vám i Vašim blízkým zvolit si takovou intenzitu vodního proudu, která splní jejich očekávání a potřeby. Udává se však, že proud vířivky nemusí odpovídat intenzitě masáž. Více informací k jednotlivým vířivkám i s ceníkem naleznete na této webové adrese: www.albixon.cz/virivky/.

29. 11. 2013