Menu:

Vraťte se prostřednictvím jumpingu zpátky do dětství

Pamatujete si jako radost vám dělalo skákání na pérové matraci, když jste byli malými dětmi? A co tak si zahopsat i v dospělosti, a ještě k tomu tím prospět svému zdraví?

Jumping aneb dobrá nálada a skvělá kondice 

Jumping, neboli cvičení na trampolínkách, je moderním aerobním cvičením, které je založena na poskakování na malé trampolíně. Každý klient má k dispozici jednu trampolínku a za doprovodu hudby a lektora poskakuje a zlepšuje svou fyzickou kondici. Jumping je cvičení, které je v poslední době velmi oblíbené zejména u žen. I když se to na první pohled možná nezdá, jedná se o cvičení poměrně fyzicky náročné. Nejen, že jeho prostřednictvím shodíte přebytečná kila, ale také posílíte zádové svaly, pánevní dno, navodíte si pocit pohody a radosti, a především se uvolníte po náročném dni. Jumping je vhodný pro každého. Dokonce i pokud máte problémy s klouby, pak se nemusíte bát jumping vyzkoušet. Jakmile si jumping jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít chodit na jiné cvičení.

Fyzioterapeuti vám pomohou s dlouhodobými problémy

Jestliže vás však trápí problémy pohybového ústrojí či páteře závažnějšího charakteru, pak se raději nepouštějte do samoléčby formou zkoušení různých cvičení. Obraťte se raději na odborníky. Své služby vám rád nabídne nejeden fyzioterapeut Praha 4 působící v Rehabilitačním centru Rehazone. Zaměřují se zde jak na individuální fyzioterapii, tak na fyzioterapii oddílovou. Samozřejmostí je také nabídka kineziotapingu, který je v posledních letech moderní metodou při léčbě svalů. Mnohdy se však setkáváme s tím, že se laici snaží zataipovat si postižená místa svépomocí, díky lehké dostupnosti taipů v lékárnách a zdravotnických potřebách. Mnohdy si tím však mohou způsobit mnohem závažnější potíže. Kompletní nabídku služeb, které toto centrum nabízí a více informací o jumpingu najdete na stránkách www.rehazone.cz/nase-sluzby/jumping.

29. 10. 2017