Menu:

Výhodné ubytování v Blansku

Plánujete cestu na jižní Moravu a hledáte vhodné ubytování za příjemnou cenu v odpovídající kvalitě? Jestliže vaše kroky budou směřovat k oblasti Moravského krasu, pak by vám střechu nad hlavou mohl poskytnout Hotel Probe.

Využijte služby Hotelu Probe

Tento hotel je ideální variantou pro všechny, kteří hledají levné ubytování Blansko. Hotel nabízí hned několik druhů ubytování. Jeho služby tak můžete využít při soukromých akcích, stejně jako služebních cestách či teambuildingu. Stejně tak je hotel vhodný pro ubytování sportovních týmů nebo školních výletů. Hosté mohou využívat nejen nabídku hotelové restaurace, ale také přilehlých sportovišť. Ubytování je nabízeno v několika typech pokojů, přičemž všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pokud máte nějaké dotazy k ubytování či službám, najdete na ně zajisté odpovědi na stránkách www.hotelprobe.cz. Zde se mimo jiné dozvíte, kam můžete vyrazit v blízkém okolí na výlety. Hotel je díky své poloze vyhledáván zejména těmi, kdo hledají ubytování Macocha. Právě k Macoše, jednomu z největších lákadel Moravského krasu je to z Blanska opravdu kousek. Ideální tak je vzít si kola, ubytovat se v Hotelu Probe a vyrazit na cyklovýlety do Moravského krasu.

Turistická lákadla

Kromě projížďky po mnoha cyklostezkách a singletrailu si zde můžete prohlédnout nejen Macochu, ale za návštěvu jistě stojí také některá z jeskyní Moravského krasu. Jestliže vás lákají spíše technické památky, pak si do programu zařaďte návštěvu větrných mlýnů v Ruprechtově a Rudici, případně Muzeum železa v Josefově. Na svých toulkách byste neměli bez povšimnutí minout ani pivovar v Černé Hoře. Sportovním nadšencům pak nabízí odpočinek aquapark přímo v Blansku vybavený jak bazény pro dospělé tak pro děti. Navštívit můžete také infra saunu nebo finskou saunu. 

26. 03. 2018