Menu:

Vyzkoušejte let balónem

    Chtěli byte si se svou drahou polovičkou dopřát romantický zážitek, avšak večeře při svíčkách vám již přijde zkrátka ohraná? Zkuste to tak, jako Zdeněk Svěrák a jeho filmová manželka Dana Kolářová ve „Vratných lahvích“! Jistě teď tápete a vzpomínáte, co přesně máme tímto na mysli. Let balónem, to je oč tu běží! Dopřejte si pohled z výšky v trochu netradičním „dopravním prostředku“, kterému již, bohužel, dávno odzvonilo. Uvidíte, že se jedná o zcela jiný druh zážitku, než na jaký jste byli doposud zvyklí. Pánové, dokážete si představit, jak moc vaši romanticky založenou, zamilovanou ženu či přítelkyni potěšíte takovýmto originálním dárkem? Nesmírně! Protože navíc prokážete, že vám na ní tolik záleží, abyste si lámal hlavu s originalitami. A to je přece to, po čem toužíte, ne? A navíc pro to zase až tolik udělat nemusíte.
    Prvním krokem k získání informací o letu balónem, či rovnou k rezervaci termínu, je návštěva internetové stránka http://www.firmanazazitky.cz. Jak již název napovídá, jedná se o web, který originálními zážitky doslova kypí! A let balónem je pouze jedním z nich. Co jistě potěší ty z vás, kteří nejsou z hlavního města České republiky, je fakt, že létat balónem můžete téměř ze všech větších míst ČR. Zde na této stránce se navíc máte i dozvědět podrobnější informace o samotném průběhu akce. Let balónem se uskutečňuje v měsících březen až říjen za přívětivého počasí a adekvátních povětrnostních podmínek. A teď se držte, ta největší, dech beroucí romantika teprve přichází. Létá se pouze při východu či západu slunce! Vy tak s nákupem poukazu získáte také možnost podívat se na tyto nádherné přírodní jevy z ptačí perspektivy.
    Pokud vás však vidina romantického zážitky ve vzduchu moc neláká, nemusíte věšet hlavu. Allegria, či jinými slovy „firma na zážitky“, vám na svých stránkách poskytuje obsáhlou nabídku zážitků ze všemožných oblastí lidského působení. Pokud tedy preferujete stát nohama pevně na zemi, zvolíte raději zážitky z jiné kategorie – tedy gurmánské, pro celou rodinu, relaxační a plno dalších. To vše je vám k dispozici a čeká jen na vás a váš moudrý výběr. Navíc jsou to skvělé tipy na dárky pro vaše blízké!

27. 05. 2013