Menu:

Začněte nový rok nezapomenutelnými zážitky!

Neužili jste si vánoční svátky, jak jste si představovali a rádi byste si to vynahradili? Darujte si navzájem s partnerem chvíli volna pro sebe a dopřejte si prodloužený víkend mimo shon každodenních starostí.

Pryč od každodenního shonu!

Pro mnohé z nás představují Vánoce období klidu a odpočinku. Obvykle je však skutečnost opravdovým opakem. Balení vánočních dárků, zdobení stromečku, příprava štědrovečerní večeře a pohoštění na další dny pro příchozí návštěvy a obstarávání zábavy pro nejmenší členy rodiny jakoby vytlačily předsevzetí, že letošní Vánoce se ponesou v pohodovém duchu. Třebaže v paměti zbyly pouze vzpomínky na vánoční čas, rozhodně není pozdě na to užít si poslední dny naplánované dovolené. Vezměte si sebou pouze nejnutnější věci, hoďte za hlavu každodenní starosti a vychutnejte si dny volna plnými doušky. Kdo nemá možnost relaxace u krbu na chalupě, může hledat tipy na prodloužený víkend na internetovém portále Firmy na zážitky. Během hledání víkendového pobytu pro dva můžete popustit uzdu vlastní fantazii a dopřát si něco, co by Vás nenapadlo ani v tom nejvysněnějším snu.

Kam na prodloužený víkend?

Wellness pobyty pro dva jsou plné dech beroucích okamžiků, slibují nezapomenutelné vzpomínky a umožňují prožít krásné chvíle ve dvou. Wellness zážitky pro dva umožňují zpestřit vztah i po dlouholetém společném soužití. Zážitkové pobyty pro dva se mohou stát také milým dárkem k narozeninám nebo jen tak pro radost. Jak moc Vám záleží na pro Vás blízké osobě, neřeknete lépe než dárkem v podobě víkendového pobytu pro dva. Z nepřeberného množství pohádkových pobytů pro dva si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Lázeňské pobyty, eurovíkendy a mnohé další pobytové zážitky Vám umožní nechat se hýčkat wellness službami a připadat si alespoň na chvíli jako v pohádce. Oprostěte se od stereotypní reality a nechejte se rozmazlovat!

31. 12. 2019